ZWROTY TOWARÓW I WYMIANA


W przypadku, gdy zamówione produkty nie będą spełniać Państwa oczekiwań, Konsument ma możliwość wymiany lub zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów czystych nieużywanych ,bez żadnych zapachów np. kremów czy perfum, z oryginalnymi metkami w oryginalnych niezniszczonych opakowaniach. Przesyłkę musisz nadać na swój koszt. Nie odbieramy paczek wysłanych na nasz koszt lub do Paczkomatu!Uwaga! Uszkodzony, niekompletny lub pobrudzony towar nie podlega zwrotowi ani wymianie i zostanie odesłany do Klienta na jego koszt.

 

 

Wymiana

 

W celu wymiany zakupionego towaru należy złożyć nowe zamówienie w komentarzu wpisując „wymiana zamówienia nr ...”. Zapakowane produkty należy odesłać na adres:

FIRMA HANDLOWA DAMASSA ANNA JURGIEL ul Produkcyjna 84 lok. 15 Białystok 15-680

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do paczkomatów.

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem wymiany/zwrotu .

Formularz wymiany/zwrotu można pobrać tutaj.

Jeżeli wartość zamówienia wymiennego przekracza wartość odesłanych produktów Dział Obsługi Klienta poinformuje o wysokości dopłaty.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Biustonosze, gorsety, stroje kąpielowe,  należy odsyłać w twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.

 

Wymiana artykułów pończoszniczych możliwa jest pod warunkiem odesłania towaru w oryginalnym niezaczętym opakowaniu,bez oderwanych metek.

Zwrot/wymiana kosmetyków możliwa jest pod warunkiem odesłania w oryginalnym, nieotwartym

Towar, którego wymiana nie zostanie uznana (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Konsumenta.

Po upływie 30 dni od momentu wysłania Klientowi przez Sklep zawiadomienia e-mail, gdy Klient nie wyda dyspozycji co do dalszego postępowania z przesyłką (tj. zwrotu na adres wskazany przez Klienta po uprzednio opłaconych przez Klienta kosztów logistycznych), będzie pobierana opłata w wysokości 29 zł netto (29zł plus obowiązująca stawka VAT) za każdy rozpoczęty miesiąc magazynowania.

Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.

 

 

Zwrot

 

Zapakowane produkty należy odesłać na adres:

FIRMA HANDLOWA DAMASSA ANNA JURGIEL ul Produkcyjna 84 lok. 15 Białystok 15-680

Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Sklepu za pobraniem oraz do paczkomatów.

Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu w postaci specyfikacji zamówienia otrzymanego z towarem z wypełnionym formularzem wymiany/zwrotu znajdującym się na odwrocie specyfikacji.

Formularz wymiany/zwrotu można pobrać tutaj.

Pieniądze za otrzymany towar zwracane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przez nas przesyłki.

Prosimy o staranne pakowanie zwracanego towaru w sposób, który uchroni go przed uszkodzeniem bądź zniszczeniem podczas transportu. Biustonosze, gorsety, stroje kąpielowe, należy odsyłać w twardym kartonie. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi/wymianie.

 

Artykuły pończosznicze przyjmujemy celem zwrotu jedynie z wadami fabrycznymi.

Towar, którego zwrot nie zostanie uznany (odesłany po wymaganym terminie, nie zawierający dowodu zakupu, bez metek lub pudełka, zabrudzony, uszkodzony), będzie odesłany na koszt Konsumenta.

W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą. Sklep zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy, zwykły sposób oferowany przez sklep) niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym sklep został poinformowany o prawie odstąpienia od umowy przez Kupującego.

Koszty odesłania towaru ponosi Konsument.