Relaksujące

Obrzęki, żylaki, opuchlizna… to problemy wielu kobiet, niezależnie od wieku czy wagi. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientek oferujemy wygodne, wytrzymałe i niezwykle estetyczne rajstopy medyczne. Skutecznie zapobiegają zmęczeniu nóg, stymulują krążenie krwi, zapewniają profilaktyczny efekt masażu stóp, a nawet korygują linię bioder i ud. To komfortowe rozwiązanie dla wszystkich kobiet – również dla tych, które wykonują długotrwałą pracę siedzącą lub stojącą.

Zdrowie jest najważniejsze – dlatego w medycznych rajstopach Marilyn dbamy przede wszystkim o ich właściwości i funkcjonalność. Specjalna formuła nieuciskowa idzie jednak w parze z estetyką. Oferujemy atrakcyjne oraz niezwykle kobiece produkty, w różnych kolorach i rozmiarach.

Aktywne filtry

Ułatwiające krążenie rajstopy Gatta Body Relax - 40den przezroczyste

24,99 zł

Rajstopy Gatta Body Relax - 40den dzięki zmiennemu delikatnemu uciskowi wzdłuż całej nogi (największy w okolicach kostki, średni pod kolanami i najmniejszy w rejonie uda) zapobiegają zmęczeniu i opuchliźnie, ułatwiają prawidłowe krążenie. Korygująca część majtkowa w widoczny sposób modeluje sylwetkę wyszczuplając ją. Specjalna gumka delikatnie opina talię, nie zwija się i tym samym nie uciska.


Rajstopy modelujące uciskowe wysoka Talia Control slim 100 den Marilyn na silikonie

39,99 zł

Rajstopy uciskowe o grubości 100 den korygują i modelują biodra i talię ,posiadają wysokie majtki wykończone paskiem silikonowym,który zapobiega przesuwaniu i zsuwaniu się rajstop.
Stopniowany ucisk daje uczucie relaksu i komfortu noszenia.
Rajstopy posiadają płaskie szwy i mały bawełniany klin,całkowicie matowe i kryjące,bardzo mocne.

Skład:89% poliamid 10% elastan 1% bawełna