Modelujące

Jeśli martwisz się tym, żeby zawsze wyglądać dobrze, rajstopy modelujące pomogą Ci wysmuklić nogi i sylwetkę. Korzystaj z ich dobrodziejstw nie tylko przy wyjątkowych okazjach. Rajstopy modelujące pasują do każdej sukienki i spódnicy. Noś rajstopy modelujące na co dzień. Pomogą Twoim nogom wyglądać i czuć się lepiej, nawet po całym dniu chodzenia w butach na obcasie. Wygodne rajstopy modelujące będą również wsparciem dla Twoich pośladków. Poprawią ich kształt i wygląd. Będziesz wyglądać w nich zjawiskowo.

Aktywne filtry

Rajstopy gatta korygujące Body Lift Up 40DEN

25,99 zł

Rajstopy gatta Body Lift Up 40DEN

Rajstopy Body Lifit-up mają specjalną konstrukcję majtkową, dzięki której idealnie dopasowują się do ciała, korygując kształt sylwetki i linię pośladków. Modelująca część majtkowa jest lekka i nie gruba, posiada płaskie szwy i elastyczną, nieuciskającą gumkę dzięki czemu jest niewidoczna pod ubraniem.

Uciskowe Rajstopy Gatta Body Shaper 20DEN - modelujące

29,99 zł


Rajstopy Gatta Body Shaper 20DEN

Rajstopy BODY SHAPER dzięki specjalnej konstrukcji w częsci majtkowej dokładnie dopasowują się do ciała i modelują kształt sylwetki. Wysoka część majtkowa podtrzymuje pośladki, wyszczupla uda, brzuch i koryguje linię bioder. Jest lekka i elastyczna, posiada płaskie szwy i wygodną, nieuciskającą gumkę. Nie krępuje ruchów i nie jest niewidoczna pod ubraniem.

Rajstopy korygujące wysoka talia Body Total Slim 10 den

39,99 zł

Rajstopy damskie o wysokiej, specjalnej konstrukcji części majtkowej  modelującej sylwetkę, korygujące linię pośladków, ud, brzucha i bioder.

Wyprodukowane zostały z udziałem innowacyjnej przędzy Lycra Fusion. Dzięki tym właściwościom wszelkie zaciągnięcia i dziury nie powodują lecących oczek. Rajstopy są całkowicie matowe, co zapewni ci elegancki i naturalny wygląd.