Ciążowe

W czasie ciąży swoboda i komfort to podstawa. Dobrze dobrane rajstopy ciążowe są w stanie pomóc przyszłej matce, przynosząc jej ulgę praktycznie na każdym kroku. Zostały one przygotowane w taki sposób, by nie drażnić i tak już wrażliwej skóry kobiety, a także nie krępować ruchów. Bielizna modelująca i ciążowa jest od początku tworzona z myślą o odpowiedzialnych zadaniach, jakie się przed nią stawia. Rajstopy ciążowe dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą elastycznością, dzięki czemu można je zakładać niezależnie od tego, w którym miesiącu ciąży jest przyszła mama (rosnący brzuch nie stanowi wówczas żadnego problemu). Za sprawą swojej budowy podtrzymują one brzuch, ale jednocześnie nie powodują wrażenia dyskomfortu. Niektóre modele rajstop ciążowych mają także wzmocnienie w części lędźwiowej, by sprawnie ją odciążyć.

Ciążowe rajstopy – pozwól swojej skórze odetchnąć i delikatnie ją otul

Chociaż każda kobieta chce się czuć pięknie niezależnie od sytuacji, są pewne chwile, w których sexy bielizna zdecydowanie powinna poczekać na swoją kolej. Ciążowe rajstopy wcale nie sprawią, że ich właścicielki ucierpią pod względem atrakcyjności – ich nogi będą tak samo zgrabne i efektownie podkreślone, jak zawsze. Podczas wyboru idealnych rajstop na czas ciąży, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane. Zdecydowanie najlepiej sięgać po modele wykonane z naturalnych włókien. To właśnie je wymienia się jako te najbardziej elastyczne, a zarazem w pełni wygodne. Powinny być one jednocześnie przewiewne, by pozwolić skórze oddychać. W ten sposób unika się dyskomfortu, który mogłyby spowodować ewentualne odparzenia. Dobrym posunięciem okaże się chociażby sięgnięcie po rajstopy z domieszką lycry, która jest wysoce elastyczna, a bielizna tego typu dobrze otuli ciało, łatwo się do niego dopasowując. W ten sposób rajstopy dobrze przylegają w pasie, który przecież zwiększa swoją objętość, a jednocześnie delikatnie opinają nogi i ładnie je podkreślają. W rajstopach ciążowych najlepiej sprawdzi się bezuciskowa gumka i delikatne szwy, które nie będą prowadziły do otarć skóry.

Rajstopy ciążowe – kiedy właściwie je nosić?

Noszenie rajstop ciążowych zaleca się w każdym okresie ciąży, ponieważ wtedy najlepiej spełniają swoje zadanie, odciążając zmieniający się organizm i zapewniając przyszłej mamie dużą ulgę oraz komfort. Rajstopy ciążowe, podobnie jak każde inne rajstopy gładkie, występują w bardzo różnych wariantach. Do wyboru są zarówno kryjące modele o grubości 40 - 100 DEN, jak i egzemplarze bardziej standardowe, mieszczące się w przedziale 20 - 40 DEN. Można wybierać modele cieliste lub czarne, oczywiście w zależności od upodobania. Ich noszenie w późniejszym okresie ciąży jest tak ważne dlatego, że rosnące dziecko powoduje ucisk na naczynia krwionośne. Dzięki temu kobieta może uniknąć rozmaitych problemów z żyłami – powstawania żylaków, drobniejszych pajączków oraz ogólnego obrzęku nóg. Co ważne, rajstopy tego rodzaju odpowiednio odciążają nogi, jednocześnie pozostając w pełni bezpiecznymi dla malucha. W naszej ofercie uwzględniliśmy rajstopy wielu znanych marek, takich jak np. Gatta, Gabriella i Fiore MARILYN. Dostępne są one w różnych odcieniach, m.in. nero oraz hazel. Rajstopy Gabriella zostały zmiękczone ekstraktem z Aloe Vera, nawilżając skórę nóg i zapewniając uczucie komfortu. Model Gatta Body Protect wyróżnia się specjalną konstrukcją majteczkową i zastosowaniem elastycznej przędzy, dzięki czemu delikatnie podtrzymuje brzuch od spodu.

Aktywne filtry

Rajstopy ciążowe z pasem podtrzymującum brzuszek FIORE MAMA 40 den matowe mocne przezroczyste

29,99 zł
  • Wygodne, komfortowe rajstopy ciążowe Fiore MAMA o zwiększonej grubości 40 DEN. Podtrzymują ciążowy brzuszek i odciążają kręgosłup, przynosząc ulgę i stabilizację. Zastosowano tu specjalną technologię redukującą rozwój bakterii w tym ważnym okresie.
  • Rajstopy ciążowe mimo grubości 40 den są przezroczyste, wytrzymałe, idealne do eleganckich stylizacji.